Whatsapp

0880 – 241 888

info@alblas.net

Proefles

Rijschool regio Groene Hart

Home » Rijles » Bus-rijbewijs D » Bus theoriecursus rijbewijs D module 1 (+ theorie-examen)

Bus theoriecursus rijbewijs D module 1 (+ theorie-examen)

 408,- excl. BTW

Met de bus module 1 theoriecursus krijg je 1 dag theorieles en aansluitend je theorie-examen vrachtwagen RVM1-D.

De theoriecursus wordt gegeven op onze locatie Woerdense Verlaat, in de buurt van Woerden.

De theoriecursus bus D module 1 bevat:

Soorten theorie-examens bus

Om het bus rijbewijs te halen zijn er 3 theorie-examens; RVM1-D (module 1), VM2D (module 2) en VM3D (module 3). Wil je het bus rijbewijs halen zonder code 95 dan hoef je alleen examen RVM1-D (module 1) te doen. Als je het bus rijbewijs wil halen met code 95 dan moet je alle drie de theorie-examens doen.

Meteen inplannen bus theoriecursus

Wil je het bus rijbewijs halen met code 95, dan mag je vanaf je 17e theorie-examen doen en vanaf je 18e praktijkexamen.
Als je het bus rijbewijs wil halen zónder code 95, dan mag je vanaf je 24e theorie- en praktijkexamen doen.
Om praktijkexamen te mogen doen, moet je theorie module 1 al hebben behaald. Module 2 en 3 kunnen ook nog na het praktijkexamen worden behaald maar ons advies is om dit vóór het praktijkexamen te behalen.

Je moet wel al in het bezit zijn van je B rijbewijs.

Kies een datum in de agenda hieronder, en je hebt een plekje in de bus theoriecursus. Wij zorgen ervoor dat je dezelfde dag nog theorie-examen kunt doen.

Machtigen rijschool

Om een bus theorie-examen voor je te kunnen reserveren, hoef je ons niet te machtigen!

Waar en wanneer

Datum en tijd: zie de agenda hieronder voor de mogelijke theoriedagen
Plaats: Woerdense Verlaat (theoriecursus) en het CBR voor het theorie-examen. Je reist zelf naar het CBR.

Uw Staat succesvol ingeschreven voor de cursus ... .
×

Geselecteerde cursussen:

Op dit moment is uw winkelmand leeg

Pin It on Pinterest