Whatsapp

0880 – 241 888

info@alblas.net

Proefles

Rijschool regio Groene Hart

Home ยป Rijles ยป Code 95 nascholing ยป Rijoptimalisatie code 95: e-learning

Rijoptimalisatie code 95: e-learning

 379,- excl. BTW

De cursus Rijoptimalisatie is nascholing voor je code 95. De cursus telt voor 7 uur praktijk.
Het is deels e-learning en deels rijden.

De cursus Rijoptimalisatie telt voor 7 uur praktijk voor je code 95 nascholing. We registeren je deelname bij het CBR (afdeling CCV).

De cursus is deels online, en deels rijden.ย Je volgt thuis, via de computer, 4 uur e-learning op het gebied van rijoptimalisatie. Daarna krijg je 3 uur praktijkles (rijden) bij Alblas in Woerdense Verlaat.

Cursus rijoptimalisatie: online leren รฉn rijden

Tien dagen voor de praktijkcursus begint, krijg je een inlogcode voor het e-learning-gedeelte. Je kunt in die periode meerdere keren inloggen. Als je het online programma helemaal doorlopen hebt, krijg je een certificaat.

Het e-learning-certificaat moet je kunnen tonen als je bij ons rest van de cursus komt volgen. Neem dan ook je geldig rijbewijs mee.

Liever geen e-learning?

Is e-learning niks voor je, dan kunnen we in overleg ook een klassikale theorieles en uitgebreidere praktijkles rijoptimalisatie aanbieden. Neem hiervoor even contact op.

Uw Staat succesvol ingeschreven voor de cursus ... .
×

Uw selectie en aanmelding

Geselecteerde cursussen:

Op dit moment is uw winkelmand leeg

Uw gegevens:

    Ik wil mijzelf inschrijven namens een bedrijf

    Persoonlijke gegevens

    JaNee
    JaNee
    Ik ga akkoord met de privacy policy en de Algemene voorwaarden.

    Pin It on Pinterest